Pensjonat na sprzedaż, 565 m², Szklarska Poręba, Szklarska Poręba

pensjonat • na sprzedaż • Szklarska Poręba

3 100 000  • 565 
5 487 zł za m2

12 pomieszczeń i więcej

 Dodaj do schowka  Usuń ze schowka  Kontakt

Pensjonat - dworek w Szklarskiej Porębie


Oferta sprzedaży pensjonatu w Szklarskiej Porębie - przepięknego zabytkowego dworku zbudowanego w zakopiańskim stylu, poddanego generalnemu remontowi i modernizacji. Obiekt o powierzchni użytkowej 565 m2 zapewnia 32 miejsca noclegowe w wygodnych pokojach z łazienkami (pokoje 2- i 3-osobowe oraz 2 apartamenty).
 Na najwyższej kondygnacji znajduje się 75-metrowe mieszkanie dla właścicieli/prowadzących z niezależnym wejściem dostępnym schodami awaryjnymi.

Na parterze znajduje się recepcja, piękna stylowa restauracja na 80 miejsc powiększona w lecie o częściowo zadaszony taras, stylowy bar, profesjonalnie wyposażona kuchnia z najnowszymi urządzeniami, jak piec konwekcyjno-parowy etc., oraz chłodnia i pomieszczenia pomocnicze.

Obiekt zaopatrzony jest w wodę miejską i źródlaną, kanalizację, ponadto instalację TV satelitarnej, internet bezprzewodowy i monitoring z siecią kamer.

W przyziemiu budynku znajdują się 2 niezależne kotłownie - kocioł na olej opałowy ze zbiornikami na 1860 l oleju oraz alternatywnie oszczędny, nowoczesny, elektronicznie sterowany kocioł na miał i paliwa stałe; przepompownia (hydrofor) dla wody z własnego ujęcia, poza tym pomieszczenia gospodarcze i narciarnia z niezależnym wyjściem na parking.
W ostatnim okresie dobudowano drugi taras, rozbudowano parking i urządzono plac zabaw dla dzieci.

Budynek pensjonatu położony jest w malowniczym parku o powierzchni 3400 m2, z licznym starodrzewem, zabytkową fontanną zasilaną grawitacyjnie wodą z górskiego źródła, miejscem na budowę niewielkiego odkrytego basenu oraz szałasu na małą gastronomię.
Parking pomieści 30 samochodów osobowych i 4 autokary.


Doskonałe położenie przy głównej drodze/ulicy Szklarskiej Poręby, jednocześnie w zacisznym parku, oraz w pobliżu krzyżujących się szlaków turystycznych.


Cena sprzedaży 3 100 000 zł (zgodnie z wyceną rzeczoznawcy), wyposażenie do uzgodnienia.UWAGA: Przy wpłacie 1/3 ceny możliwość rozłożenia reszty na raty.

Zapraszam na prezentację! Istnieje możliwość zakupu przyległego gruntu inwestycyjnego 1,5 ha - zobacz w naszej ofercie.
(bez możliwości zakupu łączonego - bo inny właściciel)Ofertę prowadzi Paweł Biedrawa, licencja zawodowa nr 7471, tel. 601 66 98 65

Więcej ofert na
www.biedrawalocations.plPrzedstawiane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zapoznania się z nieruchomością i zachętą do jej obejrzenia. Dane w ofercie mają charakter informacyjny; niektóre informacje pochodzą od osób trzecich i mogą zawierać drobne nieścisłości z przyczyn niezależnych od oferującego pośrednika.

Dane kontaktowe

biedrawa locations

ul. Czeremchowa 3 53-009 Wrocław

tel: +48 601 669 865

Paweł Biedrawa

tel: +48 601 669 865

Osoba do kontaktu: Paweł Biedrawa

 Wyślij wiadomość e-mail

 • od kiedy dostępna: 2014-04-18
 • powierzchnia: 565 m2
 • liczba pokoi: 12 pomieszczeń i więcej
 • wyposażenie: centralne ogrzewanie, alarm, alarm przeciwpożarowy, balkon, taras, lodówka, łóżko(a), ogrzewanie własne, pralka, telefon, telewizor, umeblowana kuchnia, zmywarka
 • parking: miejsce postojowe
 • liczba miejsc parkingowych: 30
 • ogólny stan obiektu: bardzo dobry
 • poziom hałasu: cicho
 • media: internet, kanalizacja, prąd, telefon, woda
 • zabezpieczenia: alarm
 • numer oferty: SP02
 • data ostatniej aktualizacji: 23 Październik 2017

Dane kontaktowe

biedrawa locations

ul. Czeremchowa 3 53-009 Wrocław

tel: +48 601 669 865

Paweł Biedrawa

tel: +48 601 669 865

Osoba do kontaktu: Paweł Biedrawa

 Wyślij wiadomość e-mail